Hakkımızda

Şehrin Kalbinde

Ataçağ Koleji; Eskişehir kent merkezinde yer alan, birçok erişim noktasına yürüme mesafesi uzaklığında, şehrin dört yanından özel araç ya da toplu taşıma araçlarıyla erişilebilirliğin oldukça kolay olduğu, Kurtuluş Mahallesi’nde bulunmaktadır.

Butik Okul Prensibi

4 sınıf, 4'er şube, toplam 320 öğrenci

Ataçağ Koleji; sınıf, şube ve toplam öğrenci sayısı bakımından kalabalık, kitlesel eğitim hizmeti veren okul uygulamalarının aksine, öğrencileriyle birebir ve yakından ilgilenmeyi ilke olarak benimsemiş, sınıf düzeylerinde şube ve öğrenci sayısının asgari tutulduğu butik okul düşüncesiyle etkinlik gösteren, okul, öğretmen ve öğrenci iletişiminin çok güçlü ve aile sıcaklığını aratmayacak bir samimiyet içerisinde yapılandırıldığı bir okuldur.

Ortaokul Kademesinde Uzmanlaşma

Ataçağ Koleji; yalnızca ortaokul kademesinde hizmet veren, tüm eğitim kadrosu ortaokul düzeyinde uzmanlaşmış, fiziksel ve teknolojik eğitsel altyapısı güçlü, saygın ve iddialı bir okuldur.

Güvenli

Ataçağ Koleji; öğrencilerin huzur ve güvenliğini sağlayıp korumak amacıyla, güncel teknoloji destekli güvenlik uygulamalarını etkin olarak kullanan, bununla birlikte deneyimli güvenlik personelinin büyük bir özen ve titizlikle görev yaptığı, üst düzeyde güvenli bir okuldur.

about

Öğretmen Kadromuz

Bilgi Formu